Kauno skyrius lankėsi Kelmės skyriuje

Kauno skyrius lankėsi Kelmės skyriuje

Šį savaitgalį, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) Kauno skyrius vyko į ekskursiją po Kelmės kraštą aplankant: neįtikėtino grožio Kelmės Dvarą, Kražių ir Tytuvėnų istorinius paminklus. Skyriaus nariai taip pat susitiko su LLS Kelmės skyriumi.

 

"Visi kartu turėjome puikią kelionę, pasisėmėme labai netikėtų ir labai įdomių žinių bei įspūdžių apie Kelmės krašto žmones ir Žemaitijos istorines vietas. Bičiuliai iš Kelmės skyriaus, kaip ir buvo galima tikėtis, mus priėmė labai šiltai, už tai noriu padėkoti Kelmės skyriaus pirmininkui Kęstučiui Biliui. Kartu su bičiuliais taip pat pasidalinome įžvalgomis apie politinę padėti. Buvo labai įdomu išgirsti visų nuomones. Smagu, kad su kolegomis mus sieja tokie nuoširdūs ir draugiški ryšiai. Dabar Kelmės skyriaus lauksime Kaune! ", - po kelionės įspūdžiais dalinosi Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) Kauno skyriaus pirmininkas Andrius Būda

 

Dėkojame visiems praleidusiems savaitgalį kartu ir ypatingai LLS Kauno skyriaus vadovybei už puikią iniciatyvą, o LLS Kelmės skyriaus vadovybei už šiltą priėmimą.