Skyrių vadovai

  • Saulius Gegieckas
    Saulius Gegieckas

    Pakruojo skyriaus pirmininkas

  • Stasė Goštautienė
    Stasė Goštautienė

    Zarasų skyriaus pirmininkė

  • Rimantas Klipčius
    Rimantas Klipčius

    Švenčionių skyriaus pirmininkas

  • Žilvinas Šilgalis
    Žilvinas Šilgalis

    Vilniaus skyriaus pirmininkas

  • Rimantas Radžius
    Rimantas Radžius

    Varėnos skyriaus pirmininkas

  • Vidmantas Erminas
    Vidmantas Erminas

    Mažeikių skyriaus pirmininkas

  • Rimas Girštautas
    Rimas Girštautas

    Kėdainių skyriaus pirmininkas

  • Rimantas Makrickas
    Rimantas Makrickas

    Panevėžio skyriaus pirmininkas

  • Rita Gliaudelienė
    Rita Gliaudelienė

    Kaišiadorių skyriaus pirmininkė

  • Vytautas Tankevičius
    Vytautas Tankevičius

    Birštono skyriaus pirmininkas

  • Valdemaras Jacevičius
    Valdemaras Jacevičius

    Šilalės miesto skyriaus pirmininkas

  • Andrius Būda
    Andrius Būda

    Kauno skyriaus pirmininkas

  • Vidmantas Šimkus
    Vidmantas Šimkus

    Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas

  • Alvydas Gervinskas
    Alvydas Gervinskas

    Anykščių skyriaus pirmininkas

  • Laurynas Žemaitis
    Laurynas Žemaitis
  • Gražvydas Gulbinskas
    Gražvydas Gulbinskas

    Kauno rajono skyriaus pirmininkas

  • Kęstutis Bilius
    Kęstutis Bilius

    Kelmės skyriaus pirmininkas

  • Vidmantas Valinčius
    Vidmantas Valinčius

    Utenos skyriaus pirmininkas

  • Dalia Štraupaitė
    Dalia Štraupaitė

    Visagino skyriaus pirmininkė

  • Gintaras Girštautas
    Gintaras Girštautas

    Rokiškio skyriaus pirmininkas

  • Leonarda Stančikienė
    Leonarda Stančikienė

    Šalčininkų skyriaus pirmininkė

  • Edmundas Bernotas
    Edmundas Bernotas

    Joniškio skyriaus pirmininkas

  • Arvydas Jakas
    Arvydas Jakas

    Šilutės skyriaus pirmininkas

  • Algirdas Kederys
    Algirdas Kederys

    Prienų skyriaus pirmininkas

  • Skirmantė Griciūnienė
    Skirmantė Griciūnienė

    Biržų skyriaus pirmininkė

  • Regimantas Baravykas
    Regimantas Baravykas

    Ukmergės skyriaus pirmininkas

  • Vydūnas Sadauskas
    Vydūnas Sadauskas

    Trakų skyriaus pirmininkas

  • Kęstutis Pakalnis
    Kęstutis Pakalnis

    Širvintų skyriaus pirmininkas

  • Viktoras Gedmontas
    Viktoras Gedmontas

    Rietavo skyriaus pirmininkas

  • Deividas Rubežius
    Deividas Rubežius

    Telšių skyriaus pirmininkas

  • Audrius Ilgevičius
    Audrius Ilgevičius

    Molėtų skyriaus pirmininkas

  • Audronijus Zulonas
    Audronijus Zulonas

    Kupiškio skyriaus pirmininkas