Paskutinės dienos 1% GPM paskirti LLS!

Paskutinės dienos 1% GPM paskirti LLS!

Kaip ir kiekvienais metais prašome Jūsų paremti mūsų liberalias idėjas ir darbus nuveiktus atskirų miestų ir visos šalies mastu. Tai padaryti labai paprasta: skirkite 1% paramos nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM), savo – Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) – partijai. Taip pat prašome paraginti paramą skirti ir savo šeimos narius, draugus, artimuosius bei kolegas. Kaip žinia, jeigu Jūs patys nepaskirsite savo 1 % GPM (skirto tik politinėms partijoms ir niekaip nesusijusio su kitais 2%, kuriuos Jūs galite skirti mokykloms, daželiams, sporto klubams ir t.t.), jis bus paskirstytas be Jūsų žinios.

 

1% GPM paramą Lietuvos laisvės sąjungai Jūs galite skirti dviem būdais:

 

1)      Užpildyti popierinę 1% GPM formą ir pristatyti ją į Lietuvos laisvės sąjungos būstinę (adresu Vilniaus g. 22, Vilnius);

2)      Pasinaudoti lengviausiu ir patogiausiu būdu ir paramą Lietuvos laisvės sąjungai skirti internetu. Užtruksite vos kelias minutes pildydami specialią formą bei sekdami šiais pagrindiniais žingsniais:

 

∙ Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sukurtos nuorodos paspaudę čia: https://goo.gl/OgezS0

∙ Kairėje pusėje pasirinkite „Pildyti formą“;

∙ Susiraskite ir spauskite „Prašymas skirti paramą";

∙ Suradę formą, kurios kodas FR0512, spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“;

∙ Užpildykite reikiamus laukus. Skiriant 1% Lietuvos laisvės sąjungai, Jums prireiks organizacijos kodo: 195725238 bei reikės pažymėti iki kada skiriate paramą (paramą galima skirti iki 2022 m.). Paskirties laukelyje nepamirškite nurodyti LLS skyrių, kuriam norite skirti savo 1% paramą bei varnele pažymėkite 7S langelį (mokesčių dalį skiriu politinėms partijoms).

∙ Patikrinkite klaidas. Jei jų nėra - spauskite "Pateikti deklaraciją".

 

Nepamirškite pasitikrinti ar deklaravote savo pajamas už 2018 metus. 1% GPM formą rasite prisegtame dokumente. Nepamirškite, kad dar 2% pajamų mokesčio galite skirti savo pasirinktai organizacijai (mokykloms, darželiams, sporto klubams ir t.t.). Jei kils klausimų ar neaiškumų, skambinkite tiesiogiai į Valstybinę mokesčių inspekciją (trumpuoju numeriu 1882) arba mums.

 

Dėkojame už Jūsų paramą ir palaikymą.