II rinkimų ture Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) palaikys G. Nausėdą

II rinkimų ture Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) palaikys G. Nausėdą

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) sveikina Gitaną Nausėdą ir Ingridą Šimonytę, išėjusius į antrąjį prezidento rinkimo turą.

 

Lietuvos laisvės sąjungos skyriai Lietuvoje I ture palaikė G. Nausėdą ir džiaugiasi kandidato bei jo komandos sėkme.

 

LLS tikisi, kad G. Nausėda po pergalės II ture tęs Prezidento Valdo Adamkaus prezidentavimo tradiciją, kurioje bus mažiau konfliktų, bus telkiami įvairių pažiūrų žmonės ir politinės partijos vardan pagrindinio tikslo – geresnės bei stipresnės Lietuvos. Demokratinėje visuomenėje būtina politinių jėgų pusiausvyra ir dialogas, todėl tik nepriklausomas bei nepartinis Prezidentas gali tai garantuoti.

 

Dėl neįvykusių referendumų atsakomybę turi prisiimti referendumo organizatoriai ir politinės partijos, kurios parodė, kad žodžiais sakė viena, o veiksmais rodė kitą. Trūko agitacijos ir deramo referendumo organizavimo, kuris būtų sudaręs geresnes galimybes gausiau dalyvauti referendume. Referendumo formuluotės buvo neaiškios ir klaidinančios, todėl rinkėjai negalėjo apsispręsti kaip balsuoti. Prašome tautiečius užsienyje tai vertinti, kaip ,,politikų pralaimėjimą‘‘, o ne taip, kad esą ,,Lietuvos žmonės nenorėjo‘‘ suteikti dvigubos pilietybės.  Tikimės, kad šie referendumo rezultatai nepaskatins rinktis kitos valstybės pilietybę. Lietuvos žmonės nusipelno antros galimybės - geriau ir aiškiau organizuoto referendumo.

*Nuotrauka naudojama iš kandidato G. Nausėdos facebook nuotraukų srauto.