Palaikykime Saulių Gegiecką Žiemgalos apygardoje!

Palaikykime Saulių Gegiecką Žiemgalos apygardoje!

Š. m. rugsėjo 8 d. Žiemgalos apygardos (Pakruojo r., Joniškio r. bei Šialių r.) gyventojai rinks naują Seimo narį, vienerių metų kadencijai. Kviečiame palaikyti mūsų kandidata - Saulių Gegiecką. 

 

Artūras Zuokas apie Saulių Gegiecką: matyt, retas mūsų nesame buvę ar bent jau girdėję apie Pakruojo Dvaras , vieną gražiausių kampelių Lietuvoje, veikiantį "gyvą" architektūros paveldą. Tačiau, mažai kas žinome, kad tai tuometinio mero Saulius Gegieckas nuopelnas. Tik jo ir jo komandos dėka, šis nuostabus dvaras buvo rekonstruotas ir dabar yra prieinamas miesto bendruomenei, vilioja svečius ir turistus iš Lietuvos ir viso pasauilio. Toks ir yra Saulius - užsispyręs, kai reikia veikti, be galo darbštus, kai mato tikslą, kūrybingas, kai ieško būdų, kaip įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Ir žinoma - didelis savo krašto patriotas.

Palaikykime Saulių šį sekmadienį, rugsėjo 8 d., Seimo rinkimuose. Jis - geriausias pasirinkimas Pakruojo, Joniškio ir Šiaulių rajono gyventojams, savo darbais įrodęs, kad nieko nėra neįmanoma, kai matai tikslą ir tikrai sergi už gerą idėją.

 

Politinė agitacija.