Rytoj vyks A. Zuoko spaudos konferencija dėl penkerius metus trukusio "Air Lituanica" tyrimo

Rytoj vyks A. Zuoko spaudos konferencija dėl penkerius metus trukusio "Air Lituanica" tyrimo

Trečiadienį 11 val. Vilniaus miesto savivaldybėje 216 kab. Vilniaus miesto tarybos narys, Lietuvos laisvės sąjungos frakcijos seniūnas Artūras Zuokas pristatys LR Generalinės prokuratūros ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarynybos (FNTT) penkerius metus trukusio tyrimo dėl UAB "Air Lituanica" išvadas. 

 

 

 Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dar 2014 m. lapkričio mėnesį, kai į Generalinę prokuratūrą kreipėsi tuometinis Seimo narys Remigijus Šimašius, kartu besiruošiantis rinkimams į mero postą. Prie šio kreipimosi atskiruoju skundu prisijungė konservatoriai Valdas Benkunskas ir Gediminas Švilpa. Skundą dar kartą Remigijus Šimašius papildė jau tapęs meru, 2015 07 09, kaltindamas ir dėl galimo neteisėto savivaldybės lėšų panaudojimo.  Ikiteisminis tyrimas buvo atliekamas dėl šių nusikalstamų veikų: sukčiavimo, truto pasisavinimo, apgaulingo buhalterijos tvarkymo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, neteisėto įmonės finansavimo. 

 

 

Kokios išvados ir kas turėtų atsakyti už įmonės "Air Lituanica" sužlugdymą? Spaudos konferencijoje bus atsakyti klausimai, kas kaltas ir kas turėtų prisiimti visą atsakomybę.

 

 

 

Kviečiame visus.